KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13787498
nr 1378 7498
Oidentifierad konstnär. Man med hästar. 1800-tal, Monogramsignerad. Olja på duk, 43x65 cm, yttermått inklusive ram: 73x94 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:16:18
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr